تعداد کاربران فضای مجازی در کشور ایران به طور روزانه رو به افزایش است , اینترنت ابزار قابل قبولی برای برقرای ارتباط , ارائه خدمات و فروش محصول ها میباشد. امروزه نیاز هر کاری طراحی سایت ارزان و حرفه ای است تا بتوان با شایسته ترین سرعت و کیفیت ، خدمات و محصول ها خود را در معرض مشاهده کرد عموم قرار داد .

داشتن یک سایت حرفه ای سبب رونق کسب و کار و افزایش فروش محصولات و خدمات شما می شود. وب سایت نقش بسیار مهمی در جذب مشتری را برای کسب و کار شما ایفا می کند. دنیای وب یک بازار بسیار خوبی میباشد که شما با طراحی وب سایت حرفه ای می‌توانید در آن به فروش محصول و سرویس های خود بپردازید.

شما میتوانید بدون نیاز به علم برنامه نویسی سایت خود را با مدیریت کاملا آسان و فارسی به آسانی مدیریت کنید.

متناسب با موضوع کاری و مخاطبین ، خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید شایسته ترین شیوه طراحی سایت را انتخاب کرده و طراحی سایت حرفه ای شما‌ را انجام می‌دهیم .

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان قیمت و با تعرفه مناسب یکی از دغدغه های مهم هر فردی می باشد. صاحبان هر کسب و کاری و افرادی که علاقه مند به کسب و کار اینترنتی و داشتن وب سایت می باشد، تمایل دارند بتواند با کمترین هزینه مناسب ترین و بهترین سایت را راه اندازی نماید. و هزینه زیادی برای راه اندازی وب سایت نپردازند.

با فراگیر شدن اینترنت و دستگاه های هوشمند همون تب لت و موبایل های هوشمند ، امروزه اینترنت بخشی از زندگی همه ما شده است. به همین دلیل نیاز به طراحی سایت ارزان جهت معرفی خدمات و محصولات بیش از قبل احساس می شود.

با توجه به رغبت اکثریت افراد و صاحبان کسب و کارها به طراحی سایت ارزان قیمت و تجربه ما در ساخت سایت ارزان قیمت ، تصمیم گرفتیم که چندین نمونه را از قبل برای شما آماده کنیم تا شما با توجه به زمینه کاری و سلیقه خود نمونه ای را انتخاب نمایید تا ما همانند همان را برای شما طراحی و راه اندازی نماییم.

طراحی سایت ارزان قیمت دارای مزایای مختلفی می باشد. که از مهم تزین آن ها می توان به کاهش هزینه و افزایش سرعت تحویل سایت اشاره نمود.

هدف طراحی سایت

افراد مختلف بر اساس نیاز خود می توانند هدف متفاوتی از طراحی سایت ارزان داشته باشند. طراحی وب سایت ارزان بر اساس نیاز و هدف مشتری انجام می شود و تمام ویژگی های مربوط به موضوع مشتری را رعایت می کند. به عنوان مثال هدف از طراحی سایت ارزان می تواند ایجاد یک پایگاهی خبری و اطلاع رسانی، ایجاد یک سایت فروشگاهی برای فروش محصولات و یا ارائه ی خدمات، ایجاد یک سایت حمل و نقل و … باشد.

بنابراین از میان انواع سایت هایی که طراحی می شوند تنها وب سایتی موفق خواهد بود که به موضوع خواسته شده از طرف مشتری متمرکز بوده و تمام اصول سئو را برای آن سایت رعایت کند.

سئو سایت

یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت ارزان رعایت اصول سئو سایت است. بدون رعایت کردن اصول سئو، حتی در صورتی که سایت از ظاهری جذاب و زیبا نیز برخوردار باشد، به دلیل دیده نشدن توسط کاربران اینترنت، از کارآیی کافی برخوردار نخواهد بود.

در واقع با این کار وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه سازی می شود و اهمیت وب سایت برای موتورهای جستجو بالا می رود. از این طریق کاربرانی که به جستجوی یک مطلب مرتبط با وب سایت شما می پردازند به راحتی می توانند وب سایت شما را در نتایج جستجوی گوگل پیدا کنند.

طراحی کاربر پسند

یک ویژگی مهم و اساسی در طراحی وب سایت، ارزان بودن، کاربر پسند بودن و جذابیت آن است. با استفاده از برخی ویژگی ها و خصوصیات می توان طراحی سایت ارزان را به بهترین و زیباترین حالت آن انجام داده و کاربران را نسبت به وب سایت علاقه مند کرد. یکی دیگر از مهم ترین موارد برای کاربر پسند کردن وب سایت توجه به منوها و ابزارهای مربوط به ناوبری است که با توجه به نوع جست و جوی کاربران طراحی شده و در دستیابی به اطلاعات به وی کمک می کند.

استفاده از عکس ها، ویدیوها و صوت مناسب باعث افزایش درک خوانندگان از مطلب شده و آن ها را به موضوع علاقه مندتر می کند. در طراحی وب سایت ارزان و با کیفیت باید به سازگاری سایت طراحی شده با تمام مرورگرهای مختلف توجه کرد. همچنین ایجاد نوآوری ها در وب سایت و افزایش تعامل کاربران از طریق نظرسنجی ها و … از عوامل مهم در کاربرپسند کردن آن ها به شمار می رود.