امروزه وجود شرکتهای طراحی سایت در هر استان به دلیل ارائه خدمات پشتیبانی ضرورت خاصی دارد ، طراحی سایت تهران یکی از پر کاربرد ترین مجموعه ها را در بر گرفته است . این شرکت ها با در نظر گرفتن تعرفه های متنوع شروع به فعالیت کرده و خدمات طراحی سایت را ارائه میکنند .

بهترین شرکتهای طراحی سایت تهران کدامند ؟

موارد بسیاری میتواند مشخص کند چه شرکت های نسبت به یکدیگر برتری دارند، با ما همراه باشید تا در ارتباط با این موضوع اطلاع بیشتری کسب کنیم

 

خدمات پشتیبانی طراحی سایت :

قبل از سفارش طراحی سایت از مشتریان آن شرکت در ارتباط با خدمات پشتیبانی استعلام های مورد نظر را بگیرید ، بهترین روش پشتیبانی تیکت ها میباشد ، در تیکت ها تمامی خدمات پشتیبانی مکتوب بوده و به راحتی میتوان آن را پیگیری کرد

پشتیبانی تلفنی :

گاها در ساعات کاری اعلام شده تماس گرفته و مطمئن شوید که پاسخگو هستند ، سعی کنید به مجموعه هایی که فقط شماره همراه گذاشته اند و دفتر مشخصی ندارند سفارش کار ندهید .

تعرفه های وب سایت به چه صورت هستند ؟

تعرفه های طراحی سایت در مجموعه های مختلف متفاوت است و بستگی به نوع دریافت خدمات میباشد ، در مجموعه آی وب سایت تعرفه ها به دو دسته اصلی اشتراکی و یا اختصاصی تقسیم میشوند .

تعرفه های اشتراکی :

مجموعه آی وب سایت باتوجه به نیاز شرکت ها اقدام به تهیه قالب های آماده برای هر کسب و کار کرده است ، این قالب ها با هزینه اندک قابلیت راه اندازی را دارند ، البته نباید نگران نوع گرافیک آن بود ، زیرا برای هر کسب و کاری گرافیک مختص آن طراحی شده است

تعرفه های اختصاصی :

برخی از مشترکین، قالب های اشتراکی را نمیپسندند و روی به طراحی سایت اختصاصی می آورند. در نظر داشته باشید برای طراحی سایت اختصاصی ابتدا باید نیاز های مشترک بررسی و طبق ان ها هزینه و زمان تحویل اعلام شود .

 

پیشنهاد :

در صورتی که دارای کسب و کار نوپا هستید، در ابتدا از قالب های اشتراکی استفاده کرده تا تمامی نیاز های شما بررسی و عملی شود.

پس از گذشت مدت زمان کوتاهی مشخص میشود چه قسمت هایی باید حذف، و اضافه شوند