طراحی سایت کافی شاپ

همانطور که در مطالب پیشین گفتیم ، در زمانه ای هستیم که انواع حرفه ها و کسب و کارها برای تبلیغات ، معرفی خدمات و اطلاع رسانی به مشتریان خود اقدام به طراحی سایت مینمایند.

درطراحی سایت  چه مواردی اهمییت دارد ؟

در هنگام طراحی سایت کافی شاپ ، علاوه بر اعمال نظرات و درخواست های مشتری ، توجه به رعایت برخی نکات و قرار دادن بعضی امکانات ضروری است . امکانات و کلیاتی که در طراحی سایت کافی شاپ باید مد نظر قرار گیرد

۱) قالب مناسب :  قالبی که به هنگام طراحی سایت انتخاب و استفاده می گردد باید مناسب فضای مورد نظر باشد و این تناسب در رنگ بندی وب سایت نیز رعایت گردد .

۲) گالری تصاویر : یکی از مهم ترین مواردی که در طراحی ، موجب ترغیب مخاطبان به مراجعه به کافی شاپ می گردد تصاویر خوراکی ها و نوشیدنی های رنگارنگ و اشتها بر انگیز است . بنابراین از تصاویر با کیفیت استفاده کنید.

۳) منو : یکی از مهم ترین نکاتی که بازدید کنندگان را به وب سایت های  می کشاند ، اطلاع از منوی آن کافی شاپ است .

در خاتمه مانند همیشه تاکید می کنم طراحی سایت کافی شاپ یا به طور کل طراحی هر نوع وب سایتی ، تنها در زمانی مفید خواهد بود که بازدید کنندگان متعددی به آن مراجعه نمایند . بدین منظور لازم است که وب سایت طراحی شده در نتایج صفحات موتور جستجو از رتبه مناسبی برخوردار بوده و در ۱۰ نتیجه اول قرار گیرد .

بدین منظور رعایت اصول سئو  در هنگام طراحی سایت و همچنین در هنگام درج داده ها بسیار مهم است و توصیه می گردد در صورتی که آشنایی کافی با اصول سئو را ندارید ، از یک متخصص مسلط به سئو کمک بگیرید

جهت ارتباط با کارشناسان ما میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

02128422293