طراحی سایت کارخانه ای

امروزه داشتن یک وب سایت برای هر شغلی در زمینه های مختلف امری ضروری تلقی میشود به این علت که امروزه بیشتر افراد در فضای مجازی و آنلاین حضور دارند. شما با این کار میتوانید به راحتی فعالیت های مربوط به زمینه کاری خود را در اختیار کاربران قرار دهید.

کارخانجات و کارخانه های تولیدی برای فروش محصولاتشان همیشه به چندین بازاریاب و عرضه کننده نیازمندند ولی اگر یک کارخانه تازه تاسیس را در نظر بگیرید علاوه بر بازاریاب نیازمند جایگاهی برای تبلیغات در میان مردم نیز می‌باشد

طراحی سایت کار خانه ای

با پیشرفت اینترنت کارخانجات نیز پا به عرصه بازاریابی و تبلیغات از طریق اینترنت گذاشته‌اند و بی شک می‌توان عنوان کرد که درحال حاضر تمامی کارخانجات معتبر یک وب سایت مربوط به خود تهیه کرده‌اند و طراحی سایت کارخانجات و کارخانه تولیدی برای آنان بسیار می‌تواند مفید باشد.

مزایای طراحی وب سایت برای کسب و کار شما :

 1. کاهش هزینه
 2. دسترسی آسان
 3. قابلیت دسترسی در فضا های مختلف
 4. ارائه خدمات بالا و کار آمد
 5. افزایش اعتبار
 6. کسب در آمد از طریق سایت

شما با طراحی یک وب سایت مخصوص کارخانه خود و نمایش محصولات ، قیمت‌های مخصوص هر محصول ، محتویات درون محصولات و دیگر اطلاعات محصولات ، می‌توانید با تمامی کارخانجات هم صنف خود رقابت کنید.

مشاهده شده است که در طراحی بعضی از وب سایت‌های کارخانجات محصولات علاوه بر نمایش به صورت عمومی نیز به فروش میرسد تا کارخانه به جای پرداخت هزینه واسطه مستقیم به خریدار سرویس دهد و هزینه‌های بازاریاب و فروشنده را از محصولات کم کند،

امکانات طراحی سایت کارخانه ای :

 • امکان ایجاد سیستم همکاری در فروش
 • امکان خرید آنلاین محصولات
 • امکان نمایش تمامی محصولات به همراه تمامی اطلاعات
 • نمایش آدرس دفتر فروش و کارخانه تولید
 • امکان پشتیبانی و مشاوره آنلاین خرید

جهت ارتباط با کارشناسان ما میتوانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

02128422293