طراحی سایت بیمارستان

امروزه با پیشرفت روز افزون دانش فناوری میبایست تمام افراد در هر زمینه های شغلی سایتی را مرتبط با شغل خود راه اندازی نمایند با این کار میتوانند خدمات و اطلاعیه های مخصوص به کار خود را درآن به نمایش بگذارند.

طراحی وب سایت بیمارستانی و پورتال بیمارستان میتواند به به تشکیل پرونده های الکترونیکی مراجعین، سیستم نوبت دهی آنلاین، انجام امور اداری،مالی و حسابداری و خدمات گسترده دیگر کمک کند.

با استفاده از وب سایت بیمارستان میتوانید خیلی از خدمات خود را به راحتی به صورت آنلاین انجام دهید ازجمله نوبت دهی بیمار . سونوگرافی و ….

علت لزوم داشتن طراحی وب سایت بیمارستان :

بزرگ‌ترین و ضروری‌ترین عامل علاقه‌مندان طراحی وب سایت بیمارستان‌ ها، معرفی و شناخت هرچه بهتر و دقیق‌تر آن مجموعه به مخاطبین آن به شکل اینترنتی و آنلاین نمودن فرآیندها می‌باشد.

بیمارستان ها چرا اقدام به طراحی سایت وب مینمایند.

  1. داشتن کارکنان زیاد
  2. مراجعه کنندگان فراوان
  3. جحم زیاد فعالیت های کاری
  4. گستردگی و بزرگ بودن فضایی و مکانی
  5. وجود جایگاه های مختلف شغلی
طراحی سایت بیمارستان

خصوصیات طراحی سایت بیمارستان :

مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای پیشرفته طراحی وب سایت بیمارستان ها مشخص نمودن پنل کاربری مخصوص مدیران بیمارستان کارکنان و کادر پزشکی، پزشکان متخصص، مشاورین، بیماران و… به تفکیک می‌باشد.ایجاد و پیاده‌سازی این امکانات برای تمامی بیمارستان، کلینیک و مراکز درمانی و دارویی بسیار مهم و ضروری بوده و سبب تسهیل در مدیریت و کنترل پورتال‌های بیمارستان، کلینیک و سازمان‌های درمانی بزرگ و مراکز آزمایشگاهی مختلف می‌گردد.

طراحی سایت از صفحات زیر تشکیل میشود :

  • نوبت‌دهی بیماران سرپایی و بستری
  • پذیرش اینترنتی و تلفنی بیماران
  • ارائه جواب آزمایش‌های بیماران به‌صورت اینترنتی
  • راهنمایی و هدایت بیمار برای یافتن کوتاه‌ترین مسیر درمان

معمولاً از مهم‌ترین سؤالات بیماران این است که بیمارستان و مرکز درمانی موردنظرشان کدام‌یک از بیمه‌های کشور را تحت پوشش خود دارد و از آن حمایت می‌کند. پس بهتر است این مورد در زمان طراحی سایت دقیق مشخص گردد.

جهت ارتباط با کارشناسان ما میتوانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

02128422293