طراحی سایت هتل

در این مقاله خواستاریم شما را با تمام ویژگی های طراحی سایت برای هر نوع کسب و کاری بخصوص در حوزه ی هتل داری آشنا نماییم . با ما همراه شوید. امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی داشتن  وب سایت برای هر کاری الزامی میباشد.

 هتل و نکاتی که پیرامون عملکرد موثر طراحی سایت هتل می بایست در نظر گرفته شود بسیار کلیدی می باشند. با گسترش اینترنت و بستر تجارت آنلاین مسافرین تمایل دارند هتل و امکانات در نظر گرفته شده برای مسافرین در بستر به نمایش گذاشته شود. حال در ادامه نکاتی که در طراحی سایت هتل می بایست رعایت نمود را اشاره می نماییم.

 هتل و امکانات هتل

در طراحی سایت هتل می بایست امکاناتی که هتل برای مسافرین خود فراهم نموده است بیان شود. نحوه رزرو هتل ، تعرفه کرایه اتاق ها، ظرفیت پذیرش هتل ، موقعیت هتل تمامی موارد است که در طراحی باید دیده  شود.

 هتل و گالری عکس

در طراحی سایت هتل می بایست گالری عکس از مکان های دیدنی، تاریخی، مذهبی که در اطراف هتل و در محدوده شهری هتل وجود دارد بیان شود و نیز مسیرهای رفت و آمد برای بازدید مکان ها به مسافرین اطلاع رسانی شود و موقعیت جغرافیایی و نقشه استان نیز درج شود.

 هتل و پرداخت آنلاین

امکان رزرو اتاق برای مسافرین به صورت آنلاین می بایست امکان پذیر باشد و امکان پرداخت آنلاین لحاظ نمودن موارد امنیتی در بستر طراحی سایت هتل می بایست انجام گیرد.

سایت چندزبانه برای هتل

در طراحی سایت هتل باید این احتمال را دهیم که کاربران سایت، از کشورهای خارجی باشند فلذا درج اطلاعات می باست به زبان قابل درک بر ای آنها باشد بدین وسط طراحی سایت چندزبانه برای هتل امری ضروری تلقی می شود.

یکی از بخش های مهمی که باعث موفقیت در هر کسب و کاری است بازاریابی می باشد. هتل ها و اماکن تفریحی نیز از آن دسته از مشاغلی هستند که اگر نتوانند به خوبی از اصول بازاریابی برای جذب مشتری های بیشتر بهره مند شوند قادر به سود دهی های بالا و کسب درآمد نخواهند بود.

بازاریابی اینترنتی، یکی از روش‌های کارآمد و کم هزینه ای برای بازاریابی می باشد. اگر سایتی با بهینه سازی و سئو بالا در اختیار هتل ها نباشد، قادر به جذب مشتری از این طریق نخواهند بود و مجبور می شوند تا اتاق های خود را با قیمت های بسیار پایین به آژانس های مسافرتی که قدرت بازاریابی بالایی دارند اجاره دهند .

 

نکات قابل توجه و ضروری در طراحی سایت عبارتند از :

• قرار دادن تصاویر مختلف با کیفیت بالا که بتواند راهنمای خوبی برای مسافرین باشد.
• بهتر است خدمات کلی و جانبی هتل و مزایای استفاده از هتل برای مسافران شرح داده شود.
• ایجاد ارتباط دوطرفه با مسافران قدیمی و جدید باید به خوبی برقرار شود.
• داشتن طراحی گرافیک جذاب و زیبا به طوری که مشتریان در نگاه اول تحت تاثیر قرار گیرند.
• بهتر است طراحی سایت هتل به صورت دوزبانه و چند زبانه اجرا شود.

 برخی از ویژگی ها و امکانات طراحی سایت هتل عبارتند از:

• قرار دادن بخش گالری و اسلاید تصاویر در طراحی
• قرار دادن بخشی برای معرفی انواع اماکن اقامتی
• قرار دادن بخشی برای آدرس و مشخصات هتل روی نقشه گوگل به صورت دقیق و کامل
• قرار دادن بخش لیست قیمت واحدهای اقامتی
• قرار دادن بخش تاریخچه هتل به طور کامل
• قرار دادن انواع روش‌های ارتباطی آنلاین و آفلاین

سفارش طراحی سایت هتل

اگر شما هم مالک یک هتل یا مکان های اقامتی هستید و قصد جذب مشتریان بیشتری را به صورت مجازی و آنلاین دارید بهترین روش برای این کار طراحی سایت هتل می باشد زیرا از این طریق قادر خواهید بود به صورت مستقل به جذب مشتری از طریق طراحی سایت خود بپردازید.

شرکت طراحی سایت آی وب سایت با بهترین سابقه و تجربه در این زمینه قادر خواهد بود بهترین و کارآمد ترین طراحی سایت را برای شما پیاده سازی کند.

با وب سرویس هتل ، هتل های ایران و جهان را به صورت آنلاین به فروش برسانید :

امروزه با گسترش اینترنت و فضای مجازی مسافران و مشتریان نیازهای خود را در اینترنت مرتفع میکنند که رزرو هتل هم از این قاعده مستثنی نیست و برای فروش آنلاین هتل نیاز به وب سرویس هتل میباشد. مسافران قبل از اینکه پرواز ، بلیط داخلی و یا  بلیط خارجی خود را تهیه کنند ، ابتدا اسکان خود را رزرو کرده تا با خیال آسوده تری به مسافرت خود بپردازند. از این رو شما باید سایت جامعه ای داشته باشید که علاوه بر خرید بلیط ، مسافر برای تهیه و خرید هتل به سایت دیگری رجوع نکند. به همین خاطر وب سرویس هتل مانند وب سرویس پرواز از اهمیت زیادی برخوردار است. بدین ترتیب سایت آژانس مسافرتی شما باید دارای یک وب سرویس هتل خوب ، تاپ و جامع باشد تا بتواند تمام مسافرانی که از سایت شما بازدید میکند را راضی نگه دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

02128422293