طراحی سایت صنعتی

امروزه میبایست افرادی که در زمینه های شغلی متعددی فعالیت دارند برای کسب و کار خود سایتی را راه اندازی نمایند. با ایجاد وب سایت میتوانید گامی سریعتر در اهداف خود داشته باشند و از بسیاری از مشکلات و دغدغه های کاری رهایی پیدا مینمایند.

یکی از راههای خارج کردن صنعت وتجارت از حالت سنتی وقدم به سمت پیشرفت ،حضور موثر و قوی در محیط اینترنت می باشد.پیشنهاد می شود صاحبان صنعت و تجارت هرچه سریعتر به منظور استفاده از سهم اینترنت درتجارت وارد این حوزه شوند.

امروزه با ورود اینترنت در کسب و کار ها  ، نحوه ی بازاریابی , جذب مشتری , معرفی کالا ها، ارتباط موثر با مشتری و غیره تحت تاثیر قرار گرفته است .
حضور در فضاهای بین المللی و معرفی محصولات در کشورهای مختلف  از دلایلی میباشد که صاحبان صنعت را برای داشتن سایت صنعتی اختصاصی تشویق می کند.

طراحی سایت صنعتی

ویژگی های سایت صنعتی:

  1. یک سایت صنعتی با قابلیت معرفی کار،کارخانه ومرکز صنعتی باید منزلت و قدرت بالایی داشته باشد
  2. ایده توانایی چند زبانه بودن را داشته باشد زیرا ممکن است برای معرفی کسب وکار در کشور های دیگر نیز مورد استفاده واقع  شود
  3. مدیریت سایت های صنعتی باید بسیار آسان و کاربردی و مورد پسند کاربران باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی روش بسیار خوبی برای ساخت مدیریت کاربردی سایت می باشد.

امکانات طراحی سایت صنعتی :

  1. معرفی کارخانه
  2. توضیح در رابطه با محصولات
  3. امکان ایجاد فروش آنلاین و فروشگاه اینترنتی
  4. بخش بندی محصولات و خدمات
  5. قراردادن کاتالوگ محصولات
  6. ایجاد خدمات پشتیبانی برای مشتری در سایت

جهت ارتباط با کارشناسان ما میتوانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید

02128422293