امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و فناوری افرادی که در زمینه های شغلی متفاوت مشغول هستند نیازمند یک سایت مخصوص برای شغل مورد نظر خود میباشند زیرا امروزه بیشتر افراد در فضای مجازی و آنلاین حضور دارند با این کار میتوانید  محصولات و خدمات مورد نظر خود را به راحتی در اختیار کاربران خود قرار دهید.

داشتن وب سایت چه تاثیراتی دارد ؟

با داشتن وب سایت دیگر نیاز به چاپ کاتولوگ ها وسایر ملزومات نیست با زدن یک دکمه میتوانید قیمت ها و اطلاعات خود را بروز رسانی نمایید در این میان نیز به حفظ محیط زیست کمک کرده اید در کنار این موارد در صرفه هزینه های بیشتر صرفه جویی نموده اید.

طراحی سایت نمایندگی بیمه :

نمایندگی های مختلف بیمه قادر خواهند بود به طور جداگانه از طرف شرکت بیمه برای نمایندگی خود اقدام به طراحی سایت بیمه نمایند.  که دامنه ی این طراحی سایت با نام شرکت بیمه اما با کد نمایندگی به ثبت میرسد. طراحی سایت بیمه با کلمات کلیدی مرتبط به بیمه قادر خواهد بود در موتورهای جستجوگری مثل گوگل به راحتی نمایش داده شود. این روش بازدید کنندگان و مشتریان بسیار زیادی را به نمایندگی شما جذب خواهد کرد.

اصول طراحی سایت :

در مرحله اول سایت باید به طور کامل سئو و بهنیه سازی لازم را باید انجام دهد تا در صفحات موتور جستجوی گوگل دیده شود.برای محتوای طراحی سایت خود می توانید اطلاعات و تجربیات کاری خود را به عنوان مدیر شرکت در طراحی سایت بیمه قرار دهید و همچنین بخشی را برا پاسخ گویی به سوالات مشتری های خود اختصاص دهید.

تعرفه طراحی سایت :

 طراحی سایت شرکت بیمه و طراحی سایت بیمه تعرفه های گوناگونی وجود دارد و هرکدام بستگی به امکانات مورد نظر شما دارد و این تعرفه برای هر شرکت متغیر می باشد. پس از ملاقات حضوری با مشتری و بررسی و تحلیل امکانات و سفارشات او تعرفه اعلام خواهد شد.

مزایای طراحی سایت برای کسب و کار شما :

  1. کاهش هزینه
  2. دسترسی آسان
  3. افزایش اعتبار
  4. بروز رسانی اطلاعات
  5. ارائه خدمات بالا و کار آمد
  6. قابلیت دسترسی در فضاهای مختلف
طراحی سایت بیمه
طراحی سایت بیمه

جهت ارتباط با کارشناسان ما میتوانید با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید.

02128422293