طراحی سایت نیازمندی ها

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و فناوری میبایست تمام افرادی که در زمینه های شغلی متفاوت حضور و فعالیت دارند برای کسب و کار خود اقدام به راه اندازی وب سایت نمایند. امروزه واردشدن در زمینه الکترونیک و تجارت امری الزامی میباشد.

یکی از رایج ترین وب سایت هایی که در دنیای وب فارسی وجود دارند،وب سایت های تبلیغاتی یا نیازمندی هستند که از اولین وب سایت در این زمینه میتوان به وب سایت ایستگاه اشاره نمود و یکی از قوی ترین این وب سایت ها در حال حاضر وب سایت دیوار می باشد.

طراحی وب سایت تبلیغاتی، طراحی سایت آگهی و طراحی سایت نیازمندی یکی از روش های مفید کسب درآمد از طریق اینترنت در ایران است. در صورتی که سایت نیازمندی شما به درستی طراحی شده باشد و تبلیغات مفیدی برای آن انجام دهید، می توانید درآمد مناسبی از آن کسب نمایید.

مزایای طراحی سایت نیازمند ی ها برای کسب و کار شما :

مهم ترین آن این است که کاهش هزینه را برای شما به ارمغان می آورد.

 1. دسترسی آسان
 2. بازاریابی گسترده تر
 3. افزایش اعتبار
 4. قابلیت دسترسی در فضا های مختلف
 5. ارائه خدمات بالا و کار آمد

ویژگی های یک سایت نیازمندی و تبلیغاتی :

 1. دسته بندی های مجزا
  برای سهولت کاربران چه بازدید کنندگان و چه تبلیغات کنندگان بهتر است هر سایت تبلیغاتی دارای دسته بندیهای مختلف در قسمت کسب و کارها باشد تا هر صنف بتواند در حیطه فعالیت خود تبلیغات را درج نماید.
 2. 2- قابلیت تفکیک بر اساس مکان
  آگهی هایی که در سایت های تبلیغاتی درج میشوند چون برای مکانهای متفاوتی مناسب میباشند پس باید قابلیت تفکیک در ابتدا بر اساس شهر و بعد بر اساس محله و … داشته باشند.
 3. سئو مناسب
  هر سایت تبلیغاتی برای آنکه دیده شود باید از بهینه سازی مناسبی برخوردار باشد تا مشتریان بیشتری بتوانند از آگهی های درج شده در آن دیدن کنند و یا افراد بیشتری بتوانند در آن آگهی درج کرده و یا کسب درآمد کنند.
 4.  سرعت لود بالا
  یکی دیگر از ویژگی هایی که باید یک سایت نیازمندی داشته باشد سرعت لود بالای آن می باشد چون ممکن است در هر دقیقه تعدا بالای کاربر در سایت برا قرار دهی آگهی یا جستجوی آگهی باشند سایت باید سرعت لود بالایی برای انجام کارها داشته باشد.

مراحل طراحی سایت نیازمندی چگونه میباشد ؟

 1. بررسی نیازمند های سایت : یعنی در ابتدا باید مشخص شود که هدف شما از تاسیس سایت چیست.
 2. وب سایت شما شامل چه بخش هایی میباشد ؟ مانند گالری تصاویر .خدمات قابل ارائه و ….
 3. معماری وب سایت شما باید چگونه باشد ؟ یعنی اینکه کاربرد آن باید جوری باشد که کاربر در آن سردرگم نشود و انتظارات کاربر را برطرف نماید.
 4. انتخاب و خریداری هاست یا فضای میزبانی وب : یکی از مهم ترین مراحل طراحی سایت میباشد. به زبان ساده فراهم نمودن فضایی میباشد که در ان میتوانید فایل های سایت خود را بارگذاری نمایید.
 5. نام دامنه اینترنتی : دامنه نامی است که با وارد کردن آن در مرورگر وب. وب سایت شما مشاهده خواهد شد.

خرید سایت نیازمندی یا آگهی :

سایت‌های تبلیغاتی امروزه کاربران بسیار زیادی دارند و این کاربران اعتماد بسیار زیادی به سایت های تبلیغاتی دارند و آگهی‌ها و تبلیغات خود را در این سایت‌ها قرار می‌دهند. معمولا بازدید از آگهی‌های قرار داده شده به خوبی انجام می‌شود.

به این نکته توجه نمایید با توجه به موارد گفته شده با خرید سایت آگهی و سئوسازی و تولید محتوا برای آن می‌توان به سود دهی و کسب درآمد بالا از آن امیدوار بود. سئوسازی در سایت‌ تبلیغاتی نقش حیاتی دارد زیرا کاربران اینترنتی تمایل دارند در سایت‌هایی به تبلیغات بپردازند که قدرت دامنه‌ی قوی و همین طور بازدید بالایی دارند. از این رو با سئوسازی یک سرمایه گذاری بلند مدت بر روی سایت انجام خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

راه ارتباط با ما : 02128422293