طراحی سایت آموزشگاهی

امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از حد افراد در فضای مجازی و آنلاین افراد در زمینه های مختلفی شغلی میبایست برای خود سایتی را راه اندازی نمایند تا به وسیله آن محصولات و خدمات و اطلاعات مورد نیاز کاربران خود را به راحتی در دسترس افراد قرار دهند.

ویژگی های طراحی سایت آموزشگاهی :

یژگی های زیادی  مطرح است. سایت های آموزشی طراحی شده با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده اند ویژگی های خاص خود را دارند. ما اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم :

با گسترده و فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها برای وب گردی و گشت وگذار در فضای مجازی، ریسپانسیو و واکنش گرا بودن یکی از ملزومات سایت های امروزی می باشد. حدود 50 درصد از کاربران از موبایل و تبلت برای مشاهده سایت ها استفاده می کنند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد

سایت های آموزشی و آموزشگاهی باید به نحوی طراحی و پیاده سازی شوند که کاملاً با نیاز کاربر متناسب بوده و بسته به هدفی که برای آن طراحی شده اند پاسخگوی تمامی نیاز های کاربر باشند. از طرف دیگر سایت های آموزشی باید این ویژگی را هم داشته باشد.

وب سایت های آموزشی مانند دیگر وب سایت ها هستند با کمی انتظارات متفاوت. در ابتدا قبل از انتخاب قالب سایت، باید دقیقاً اهداف و مأموریت خود را مشخص کنید.

امکانات طراحی سایت آموزشی :

  1. تاریخچه و معرفی مرکز آموزشی
  2. اخبار مرکز آموزشی و سایر اخبار مرتبط
  3. دوره های آموزشی در حال برگزاری و دوره های آموزشی آتی
  4. شرایط و نحوه ثبت نام متقاضیان آموزش
  5. برنامه زمان بندی کلاس ها

جهت مشاوره رایگان میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

02128422293