طراحی سایت مدارس

در این مقاله شما را با مزایای طراحی سایت مدارس. ویژگی سایت برای دانش آموزان .اولیا . و کادر مربوطه مدارس.

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و آشنایی بیشتر افراد با فضای مجازی و آنلاین وچگونگی کارکرد با اینترنت و ورود به وب سایت ها . طراحی سایت در حوزه های مختلف گسترش یافته است. امروزه افرادی که در زمینه های شغلی متعدد فعالیت دارند برای کسب درآمد بالاو تبلیغ خدمات و نشان دادن محصولات خود اقدام به ساخت وب سایت مرتبط با شغل خود نموده اند.

امروزه نیز مدارس برای نمایش افتخارات دانش آموزان . دیدن کارنامه به صورت آنلاین و سهولت کار اولیا و مربیان از وب سایت استفاده مینمایند . و در ادامه شما را با ویژگی طراحی سایت  مدارس مطلع خواهیم ساخت.

مزایای طراحی سایت مدارس :

  1. ابتدایی ترین هر کا ر برای ایجاد یک سایت تبلیغ میباشد. با قرار دادن افتخارات دانش آموزان .معرفی کادر تدریس. معرفی دانش آموزان نمونه. فعالیت های خارج از مدرسه . نشان دادن محیط سالم و تمیز مدرسه مانند سالن ورزشی. سالن غذاخوری.
  2. با توجه به مشغله های فراوان افراد بسیاری از اولیا قادر به حضور در فعالیت های مدرسه از جمله جلسه.گرفتن نمرات مستمر نمیباشند.
  3. برگزاری آزمون های تستی آنلاین و جامع : با این کار دانش آموزان میتوانند در زمان معینی به سوالات مربوطه پاسخ میدهند و نمرات خود را به صورت آنلاین تماشا میکنند.
  4. یکی از نکات مهم که باید در طراحی وب سایت مدارس مورد توجه قرار گیرد امکان ورود اولیا و دانش آموزان با نام کاربری مخصوص به خود به سایت وارد شده و نمرات لیست حضور و غیاب را مشاهده نمایند.
  5. اعلام اخبار و اطلاعیه و رویدادهای مهم
  6. اعلام برنامه هفتگی کلاس ها

با طراحی سایت مدارس میتوانید فضایی امن  با قابلیت های متنوع و متعددی را برای دانش آموران و اولیا و کادر مربوطه مدارس ایجاد نمایید . آی وب سایت شما را در این زمینه با داشتن کادر مجرب و حرفه ایی یاری خواهد کرد ویژگی اصلی آی وب سایت قیمت مناسب و داشتن مشتریانی با کسب رضایت بالا میباشد .

جهت مشاوره با کارشناسان ما میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

02128422293