طراحی سایت دانشگاهی

با پیشرفت روز افزون علم و طراحی سایت های متعدد و مختلف به شدت کمبود سایت های دانشگاهی حس میشود.این سوال در تمامی اذهان پیش می آید که با اینکه دانشگاه ها مراکز علم و تحصیل هستند چرا از طرف دانشجویان توجهی به این موضوع نمیشود؟ و از کنار این مهم به راحتی و با سهل انگاری تمام می گذرند.

قالب های آماده طراحی سایت دانشگاهی :

امروزه با توجه به اینکه قشر تحصیل کرده ی جامعه در دانشگاه ها هستند اما دیده میشود که به راحتی از کنار قالب های آماده و کپی شده ی وب سایت دانشگاهشان می گذرند. هر وب سایتی که سرچ میکنیم همه با یک ظاهر مشخص و UI های خسته کننده به چشم می خورند با اینکه در همان سبک و سیاق رسمی و دانشگاهی فقط با بهره بردن از کمی ذوق و سلیقه میتوان بهترین و زیباترین وب سایت های دانشگاهی داشت.

در عصر تکنولوژی و اینترنت هنوز دیده می شود که بسیاری از وب سایت های دانشگاهی بخش پورتال دانشجویی ندارند. و دانشجویان به اجبار ساعت ها یا حتی روزها در صف انتخاب واحد میمانند. بسیاری از اپراتورها و کادر دانشگاه ها از شلوغی همین صف ها و حجم بسیار بالای کاریشان ناراضی هستند. با اینکه به راحتی میتواند این کارها انجام پذیرد!! با اضافه کردن بخش پورتال دانشجویی به سایت های دانشگاهی تمام فعالیت های دانشجویی ثبت نام حذف و اضافه و بسیاری فعالیت های دیگر به راحتی هرچه تمام تر انجام می پذیرد

سهولت استفاده از سایت های دانشگاهی

در کنار UI زیبا و چشم نواز لازمه ی یک وب سایت دانشگاهی UX کاربر پسند است. اما چگونه این مهم امکان پذیر است؟ با استفاده از ابزارهای فوق حرفه ای برنامه نویسی میتوان به این هدف نزدیک شد

امکانات سایت های دانشگاهی :

  1. دارا بودن بخش اخبار دانشگاهی، ارتباط با مراکز و دانشکده های مرتبط
  2. ارائه پورتال های متعدد برای ورود دانشجویان، کارمندان، اساتید
  3. امکانات پورتال دانشجویی از قبیل ثبت نام، حذف و اضافه، ثبت نام خوابگاه، ثبت و رزرو سلف سرویس، ارتباط با صندوق رفاه دانشجویی و بسیاری امکانات دیگر.
  4. ارتباط با سیستم حضور غیاب کارمندان و کادر دانشگاه
  5. ارائه ارتباط با درگاه های پرداخت الکترونیکی بانک ها و موسسات مالی متفاوت برای سهولت در امور مالی دانشجویان.

جهت ارتباط با کارشناسان ما میتوانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02128422293